Ігровий набір Настільний Футбол

- Немає в наявності
- Код: 29314
1 255 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільний футбол — захоплива подорож на футбольне поле прямо у Вашому будинку. Азартна гра — справжня знахідка для людей будь-якого віку.
Велике поле для гри, якісні матеріали та реалістичні деталі — все це створить гарний настрій і захопливу гру! Такий стіл стане улюбленою іграшкою не тільки дітей, а й дорослих. Ви завжди зможете зацікавити дитячу компанію футбольним турніром.
У наборі 18 футболістів і 2 м'ячі. З обох боків розташовані по 3 важіль, на кожній по 3 гравця.
Дитина з легкістю зможе опанувати правила гри, розвинути уважність, логіку та дрібну моторику рук.
Комплектація:
- Футбольне поле
- 6 важелів
- 18 гравців
- 2 м'ячі
- Табло
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Розмір ігрового поля: 60,5 х 30,5 х 18,5 см
- Пакування: Картонна коробка
- Габарити упаковки: 61 х 6,5 х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП |
| Тип ігрового столу | Настільний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 305 мм |
| Висота | 185 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 1 255 ₴


