Ляльковий будиночок у валізі з Лялькою й аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 29318
1 765 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір складається з рожевої валізки, яка розкривається й розкладається як ляльковий будиночок із передпокою, вбиральні, спальні, ванної кімнатної та вітальні. До комплектації входить всі необхідні побутові меблі для облаштування будиночка, наклейки та господиня будинку — мила лялечка з собачкою. Іграшка обладнана світловими та звуковими ефектами.
Комплектація:
- Розкладний будиночок-валіза
- Лялька
- Собачка
- Ліжко
- Шафа
- Ванна
- Туалет
- Стіл
- Крісло (2 шт.)
- Одяг
- Аксесуари
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Висота ляльки: 12 см
- Розміри будиночка: 52,5 х 29,5 х 34,5
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 48,2 х 32 х 16,8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 345 мм |
| Довжина | 525 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 295 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29318 |
- Ціна: 1 765 ₴

