Магнітний конструктор із кульками IBLOCK 29 деталі (PL-921-362)

- Немає в наявності
- Код: 29337
1 055 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітні конструктори своєю незвичністю завоювали стрімку популярність у дітей. Винахід корисно тим, що дає змогу не тільки грати, а й засвоювати основи фізики, магнетизму та геометрії.
Представлений набір дасть змогу зібрати різні геометричні фігури, будинки, кристали та інші конструкції. На допомогу — наочна інструкція зі створення моделей як оригінальна книжка.
Водночас обмеження жодних немає. Все залежить від фантазії Вашої дитини та сили тяжіння складових частин конструктора. Варіантів збирання — тисячі.
До комплекту входять наклейки з літерами українського алфавіту. Тому малюк може прокачати свої навички в навчанні.
Чудовий подарунок для дитини від трьох років.
Комплектація:
- 29 деталі з магнітами
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 29 шт.
- Матеріали: Пластик, магніт;
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43 х 6 х 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 29 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 055 ₴

