Дитячий Гараж Паркінг Поліцейський трейлер із машинками

- Немає в наявності
- Код: 29343
1 657 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір «Поліцейська зона». Такий ігровий набір стане прекрасним подарунком для хлопчика. Іграшка обладнана звуковими та світловими ефектами.
Яскравий інерційний трейлер потішить малюка, а безліч транспортних засобів і аксесуарів допоможуть придумати цікаві ігрові сюжети. Такі іграшки розвивають увагу, спритність і дрібну моторику.
Особливості:
- Велика поліцейська машина трансформується в паркінг для маленьких машинок
- Інерційний механізм
- Звукові ефекти
- Світлові ефекти
Комплектація:
- Машина-паркінг
- 4 маленькі машини
- Дорожні знаки
- Аксесуари
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 38 х 11 х 17,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 46 х 14 х 33,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 380 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 110 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 175 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Висота упаковки | 335 мм |
- Ціна: 1 657 ₴





