Інтерактивний Пупс з аксесуарами Маленьке сонечко 42 см Від 4

- Немає в наявності
- Код: 29351
1 630 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей інтерактивний пупс майже як справжній! Він сопе, регоче від радості і плаче, якщо йому сумно, прицмокує, коли їсть, і навіть ходить на горщик! Він, звичайно, потребує догляду. З таким другом у дівчинки з'явиться багато приємних турбот. Все, що потрібно малюкові, у нього з собою, а ще він одягнений у кумедний наряд. Ігри з таким пупсиком допоможуть виховати в дитині почуття відповідальності, розвинути уяву, дрібну моторику і комунікативні навички. Інтерактивні функції працюють за допомогою батарейок.
Комплектація:
- Пляшечка
- Магнітна пустушка
- 4 пакетики «Каші для пупса»
- Тарілка з ложечкою
- Підгузник
- Горщик
- Взуття
- Свідоцтво про народження
Функції:
- Сопить, якщо покласти на спинку
- Відкриває очі від магнітної пустушки
- Плаче при натисканні на праву ручку справжніми сльозами
- Сміється при погладжуванні
- Прицмокує, коли даєш пупсику пляшечку
- Звуки ходіння на горщик, коли натискаєш кнопку на пупку
- Пищить, якщо натиснути на ліву ручку
- Їсть
- П'є
- Пісяє
- Какає
Характеристики:
- Для дітей від 3-х років
- Ефекти працюють від батарейок 3 шт. типу ААА (в комплект не входять)
- Висота ляльки: 42 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 18 х 38,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Маленьке Сонечко |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 42 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип батарейки | ААА |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 385 мм |
- Ціна: 1 630 ₴


