Функціональний Пупс Лялька Сестричка Yale Baby з аксесуарами 45 см Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 29396
1 487 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялечка в гарному костюмчику точно сподобається вашій дівчинці! У лялечки довге волосся, яке можна укладати в різні зачіски, а ще вона вміє пити та ходити в туалет. Все необхідне в неї із собою: пляшечка, гребінець, гумки для волосся й взуття. Лялька з шарнірами в колінах.
Ігри в ляльки корисні для гармонійного розвитку дитини: вони стимулюють мовлення, уяву та дрібну моторику дитини. Лялечка зроблена з безпечних матеріалів.
Комплектація:
- Пляшечка
- Гребінець
- Гумки для волосся
- Взуття
Функції:
- П'є
- Пісяє
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки: 45 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 34,5 х 19 х 37,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластмаса |
| Висота | 45 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 345 мм |
| Ширина упакування | 190 мм |
| Висота упаковки | 375 мм |
- Ціна: 1 487 ₴


