Дитячий Орган Синтезатор на ніжках зі стільчиком Білий

- Немає в наявності
- Код: 29411
2 017 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий синтезатор зі стільчиком - це музичний інструмент, який працює від батарейок і підійде для дитини у віці від 3-х років. Синтезатор має три октави, на яких дитина зможе вивчити дитячі прості пісеньки. Не є професійним інструментом для занять музикою!
Особливості:
- 37 чорно-білих клавіш.
- Записані мелодії
- 8 ритмів
- Регулювання звуку
- Запис мелодій
- Яскравий і комфортний дизайн
- Синтезатор знаходиться на стійких підставках
- У комплекті стілець
- Розмір клавіш не відповідає реальним розмірам клавіш синтезатора або фортепіано
Характеристики:
- Вік: від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки
- Розмір синтезатора: 63,5 х 17,5 х 64 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 60 х 25 х 12 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Орган |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 640 мм |
| Довжина | 635 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 2 017 ₴
