Кошик для іграшок 45 х 45 х 46 см Жаба Зелений

- Немає в наявності
- Код: 29431
351 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скільки ж клопоту завдає мамі прибирання розкиданого іграшок малюка!
Для того, щоб привчити дитину до ладу, навчити акуратності необхідно витратити чимало сил і терпіння. Однак рішення є — кошики для зберігання іграшок!
З оригінальними яскравими кошиками для зберігання дитина під час гри навчиться складати іграшки в певне місце, не розкидаючи їх по всій квартирі. Кошик із ручками для перенесення. Кришка на липучці.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Текстиль
- Розмір кошика: 45 х 45 х 46 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 45 х 45 х 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Кошик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри кошика | |
| Висота кошика | 460 мм |
| Ширина кошика | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 29431 |
| Габарити | 25 x 25 x 5 см |
| Комплектація | 220 карток, ігрове поле, інструкція |
| Матеріал | Комбінований |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Паковання | Коробка |
- Ціна: 351 ₴

