Каркасний дитячий басейн Інтекс Intex 122 х 122 х 30 см, об'єм 337 л від 3 років Блакитний

- Готово до відправки
- Код: 29472
1 404 ₴
1 201 ₴
Квадратний каркасний дитячий басейн intex — максимально надійна конструкція, здатна перенести будь-яке навантаження, яке активно придумують діти захоплені грою. Стійкість до ударів, витягування і витирання стінок і основи басейну забезпечується тришаровим армованим винілом, який використовували для їх виготовлення. Каркас із металу, стійкого до різних руйнувань — міцний і довговічний. Басейн простий в експлуатації, досить встановити його на рівну поверхню й можна наливати воду. Оскільки його не треба надувати, ризик зіпсувати басейн мінімізується.
Завдяки невеликим розмірам виріб займає небагато місця, а вода під сонцем нагрівається швидко. Наявність спеціального зливного отвору дає змогу легко змінити воду за потреби. Цю модель ви завжди зможете взяти із собою на дачу, оскільки її зручно складати та переносити.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: ПВХ
- Товщина матеріалу стінки: 0,5 мм
- Товщина матеріалу дна: 0,25 мм
- Форма: Квадратна
- Об'єм: 337 л (у разі заповнення на 80%);
- Розмір (ДхШхВ): 122 х 122 х 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 16 × 61 × 15 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 122 см |
| Об`єм | 337 л |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 122 см |
- Ціна: 1 201 ₴


