Дитяча машина Спецтехніка Прибиральна машина Жовтогарячий

- Немає в наявності
- Код: 29502
583 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка це масштабована модель комутічної техніки серії "Sweeper". Масштаб 1:16!
Модель представлена комунальним транспортом. Машинка пофарбована в поєднання жовтогарячого та сірого кольору та доповнена бічними вставками у вигляді значків і написи англійською мовою — "City Team Best Service"
На даху кабіни розташовано три кнопки, які активують звукові ефекти:
- кнопка з ключиком — звук запалювання й робота двигуна
- кнопка з клаксоном — сигнал
- кнопка з буквою R — задній хід
Під час функціонування передні фари підсвічуються білим кольором.
Машинка також обладнана рухомим навісним обладнанням, а передні колеса обладнані інерційним механізмом.
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт AG-13 (входять до комплекту)
- Масштаб: 1:16
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 25 х 11 х 13 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30 х 12 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 583 ₴






