Дитячий автомат зі світлом і звуком FirePower 51 см

- Немає в наявності
- Код: 29520
390 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вирушаючи на важливу, суперсекретну місію, метою якої є захист планети Земля, маленький таємний агент має мати відповідне спорядження та сучасне озброєння, щоб героїчно впоратися з будь-якою загрозою. Крутий автомат зі світлозвуковими ефектами "FirePower" стане в пригоді кожному юному шукачеві пригод.
Особливості:
- Корпус підсвічується кольоровим світлом
- Відтворює звук стрільби
- Знімний приціл
- Вібрація
- Добре опрацьований дизайн і максимальна реалістичність виготовлення іграшки
- Автомат виготовлений із якісного та зносостійкого пластику, здатного витримувати активну експлуатацію.
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір автомата (ДхВ): 51 х 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 46,5 х 3,5 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Без боєприпасів |
| Колір | Коричневий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 465 мм |
| Ширина упакування | 35 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 390 ₴



