Джип на радіокеруванні Off-Road Expedition Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 29532
684 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Додати динамічності та драйву у Ваші буденні ігри допоможе джип на радіокеруванні! Гарна деталізація, стильний дизайн і крутий функціонал вразять будь-яку дитину та дадуть змогу виконувати дивовижні трюки. Така іграшка подарує тільки позитивні емоції й прикрасить автопарк Вашого юного автоексперта!
Особливості:
- Реалістичний дизайн всюдихідного автомобіля
- Рух уперед/назад, вправо/ліворуч
- Яскрава біла підсвітка передніх фар під час руху вперед
- Керуванням відбувається через пульт
- Гумові колеса з фактурними візерунками
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та покращування
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір джипа: 22,5 х 10,5 х 13,5 см
- Частота роботи пульта: 27 GHz
- Елементи живлення джипа: Акумулятор 3,7 V (у комплекті)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 30,5 х 15 х 15
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Двигун | Електричний |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Розміри | |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Характеристики акумулятора | |
| Ємність акумулятору | 600 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
- Ціна: 684 ₴

