Джип на радіокеруванні Rock Crawler Thunder Червоний

- Немає в наявності
- Код: 29536
622 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Радіокерована машинка "Rock Crawler truck" зробить будь-яку перегони драйвовою та захопливою! Стильний дизайн, великі гумові колеса та гарна деталізація надають реалістичності грі та приваблюють навіть погляди дорослих! Крутий функціонал допоможе здійснювати різкі маневри, швидкісні заїзди та незвичайні фінти. Така іграшка подарує тільки позитивні емоції й прикрасить автопарк вашого юного автоексперта!
Особливості:
- Реалістичний дизайн всюдихідного автомобіля
- Рух уперед/назад, вправо/ліворуч
- Яскрава біла підсвітка передніх фар під час руху вперед
- Керування відбувається через пульт
- Гумові колеса з фактурними візерунками
- Висока підвіска позашляховика
- Амортизація коліс дасть змогу із легкістю долати різкі підйоми та спуски
- Машинка допомагає розвивати дрібну моторику рук, координацію рухів, фантазію та уяву
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB-кабель
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Розмір джипа: 20 х 11 х 13 см
- Частота роботи пульта: 27 GHz
- Елементи живлення джипа: Акумулятор 3,7 V (у комплекті)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу "АА" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 26 х 14,5 х 16
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Двигун | Електричний |
| Кількість каналів | 4 |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Радіус дії | 15 м |
| Стан | Новий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Колір корпусу | Червоний |
| Частота управління іграшки | 27Mhz |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1.5 годин |
| Час роботи від акумулятора | 30 хв |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Розміри | |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 29536 |
- Ціна: 622 ₴



