Водний пістолет Бластер 49 см Салатовий

-34%
- Готово до відправки
- Код: 29551
645 ₴
428 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Найкращої літньої забави не знайти! Купівля водних пістолетів стане найкращим рішенням для активних ігор на свіжому повітрі. Діти будуть у захваті від водних бризок, що розлітаються на всі боки, від веселого водного протистояння, де немає переможців, адже головна мета гри — веселощі та чудовий настрій.
Особливості:
- Помповий принцип роботи
- Місткий резервуар для води
- Подавання води відбувається під час натискання на спусковий механізм водного пістолета
- Яскрава колірна гама
- Іграшка виготовлена з якісного пластику, безпечного для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Довжина пістолета - 49 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 23 х 57 х 6,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Салатний |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 490 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 230 мм |
- Ціна: 428 ₴
