Машинки Hot Wheels 5 в 1 City Хот Вілс

- Немає в наявності
- Код: 29558
734 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір складається з п'яти перегонових машинок Hot Wheels серії Монстри. Машинки виготовлені з металопластику, довжина кожної машинки 7 см.
Характеристики:
- Паковання: Картонна коробка
- Країна виробник: Китай
- Колір: Різні кольори
- Вага в упаковці: 235 г
- Габарити упаковки: 23 х 4 х 10 см
- Габарити машинки: 7 х 3 см
- Матеріал: Металопластик
- Вік від 3 років
- Комплектація: 5 машинок Hot Wheels
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Тип | Набір машинок |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
- Ціна: 734 ₴
