Лялька Емілі Emly Fashion Classics блондинка з високою деталізацією 30см Вид 2

-19%
- Готово до відправки
- Код: 3-2331
588 ₴
478 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька "Emily" буде гарним подарунком для дитини. Лялька у гарній сукні має високу деталізацію. Так само, в наборі є аксесуари. Висота ляльки – 30 см.
Упаковка: Коробка
Колір: Різнокольоровий
Вага в упаковці: 340 г
Габарити в упаковці: 28 x 32.5 x 6 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Лялька та аксесуари
Упаковка: Коробка
Колір: Різнокольоровий
Вага в упаковці: 340 г
Габарити в упаковці: 28 x 32.5 x 6 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Лялька та аксесуари
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Вага | 340 г |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 325 мм |
- Ціна: 478 ₴
