Набір Tobot / Тобот: Занго та Корі Zango Kory

- Немає в наявності
- Код: 3-2345
324 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір за мотивами мультсеріалу "Тоботи". Включає 2 іграшки: фігурку з рухомими руками, ногами, головою і робота, який трансформується в машинку. Фігурка оснащена світловими ефектами. Розмір - 14 см.
Упаковка: Коробка
Колір: Різні кольори
Тип ел-тів живлення: Батарейки
Ел-ти живлення в комплекті: Є
Вага в упаковці: 220 г
Габарити в упаковці: 22 x 22 x 7.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер, фігурка, зброя.
Упаковка: Коробка
Колір: Різні кольори
Тип ел-тів живлення: Батарейки
Ел-ти живлення в комплекті: Є
Вага в упаковці: 220 г
Габарити в упаковці: 22 x 22 x 7.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
Комплектація: Трансформер, фігурка, зброя.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Висота | 140 мм |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 324 ₴
