Робот трансформер динозавр "Молотозавр"

- Немає в наявності
- Код: 3-2360
437 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія «Світ Роботів інша планета» від виробника Play Smart, представляє колекцію оригінальних трансформерів!
У серію увійшло 6 унікальних моделей, кожна з яких трансформується в 19 кроків!
У кожного трансформера є своя історія та унікальна форма, яку він набуває.
Модель 8163 – молотозавр!
У молотозавра величезна паща, з дуже гострими зубами та потужний хвіст-молот, який зламає все на своєму шляху! Уперед! До нових перемог!
Упаковка: Коробка
Колір: Червоний
Тип: Динозавр
Габарити в упаковці: 26 x 8 x 20 см
Розмір робота: 17 х 13 х 6 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
У серію увійшло 6 унікальних моделей, кожна з яких трансформується в 19 кроків!
У кожного трансформера є своя історія та унікальна форма, яку він набуває.
Модель 8163 – молотозавр!
У молотозавра величезна паща, з дуже гострими зубами та потужний хвіст-молот, який зламає все на своєму шляху! Уперед! До нових перемог!
Упаковка: Коробка
Колір: Червоний
Тип: Динозавр
Габарити в упаковці: 26 x 8 x 20 см
Розмір робота: 17 х 13 х 6 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Пластик
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Play Smart |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Динозавр |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 60 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 200 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 437 ₴




