Кукла-манекен для зачіски Ганна Крижане серце

- Немає в наявності
- Код: 3-2361
482 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька-манекен для створення зачісок "Ганна. Крижане серце". У наборі: манекен ляльки (з рухомою головою), гребінець, 2 шпильки у вигляді корон, 6 маленьких шпильок-сердечок, бігуді (3 шт) і резиночки. Голова ляльки виготовлена із гуми, а тіло із пластику. У ляльки красиве довге волосся, яке дозволяє робити їй різні зачіски, створюючи нові яскраві образи.
Упаковка: Коробка
Колір: Різні кольори
Вага в упаковці: 420 г
Габарити в упаковці: 26.5 x 25.5 x 11.5 см
Габарити без упаковки: 17.5 x 20 x 11.5 см
Країна виробник: Китай
Матеріал: Комбінований
Комплектація: Манекен ляльки, гребінець, шпильки (8 шт), бігуді (3 шт), резиночки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 20 см |
| Ширина | 11.5 см |
| Довжина | 17.5 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Frozen |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 265 мм |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Висота упаковки | 255 мм |
- Ціна: 482 ₴
