Бластер - пістолет Blaze storm (Nerf / Нерф) ZC 7112

- Немає в наявності
- Код: 3-2362
511 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Blaze storm* - це популярна лінійка іграшкової зброї, особливістю якої є потужність і дальність стрільби, а так само яскравий дизайн, що нагадує "зброю майбутнього". Механізм стрільби в даному бластері нагадує механізм роботи бойка у справжній зброї, а саме патрон виштовхує ударний механізм.
*це прямий конкурент лінійки дитячого зброї Nerf (Нерф), вони відрізняються лише популярністю бренду, але ніяк не ефективністю і ефектністю
Особливості іграшки:
- Ємність барабана 4 патрона
- Патрони з м'якого спіненого пінопласту, з тупим наконечником, а так само з присосками
- Дальність стрільби: від 5 м
- Працює без батарейок
Характеристики:
- Упаковка: картонна коробка
- Вага: 300 р.
- Розміри упаковки: 22 х 6,5 х 29,5 см
- Розміри бластера: 16 х 4,5 х 24 см
- Вік: від 8 років
Комплектація:
- Бластер
- Патрони (10шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nerf |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 10 м |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 322 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 511 ₴

