Автомат "Blaze Storm" з м'якими кулями ZC 7055

- Немає в наявності
- Код: 3-2364
824 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий бластер автомат Blaze Storm ZC7055 це потужна ігрова зброя, в якої обертається револьверний магазин, який вміщає в себе цілих 10 "патронів". Цей боєкомплект містить 20 снарядів із спіненого полімеру з присосками.
Коли ви натискаєте на спусковий гачок, утворюється постріл, а потім барабан кулемета повертає до стовбура наступне гніздо (з зарядом або без). Дальність стрільби 15 метрів.
Бластер-автомат виготовлений з міцного пластику насичених кольорів і стане не тільки ефектним, але й ефективним інструментом у ігрових битвах. Працює від батарейок. Має зйомний приклад.
Особливості:
- збільшена дальність стрільби
- м’які, безпечні кулі
- бластер 43 см
- дальність стрільби 15 метрів
- у наборі 20 патронів
- яскравий колір патронів дозволить легко знайти їх в траві або снігу
- магазин, що обертається
- швидка і легка перезарядка
- іграшка зроблена з якісного, абсолютно безпечного пластику
- яскравий дизайн
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Кіл-ть ел-тів живлення: 3
- Ел-ти живлення у комплекті: Ні
- Вага в упаковці: 784 г
- Габарити в упаковці: 45,5 x 8,5 x 23,5 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Автомат, патрони 20шт.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Присоски, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Максимальна дальність стрільби | 15 м |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 430 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 455 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 235 мм |
- Ціна: 824 ₴



