Пожежна машина з водяною помпою, світло, звук, підйомні сходи

- Немає в наявності
- Код: 3-2399
591 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістичні моделі спецтехніки завжди приваблювали хлопців будь - якого віку. Юним дослідникам цікаво дізнатися, як працюють сучасні технології, а докопатися правди їм допоможе пожежна машина Firefighter.
Машина має ряд функцій, які зроблять гру більш цікавою!
Особливості:
- 4 кнопки включають звукові ефекти;
- світло проблискових маячків;
- рухомі елементи;
- інерційний механізм;
- водяна помпа - бризкає водою зі шланга.
Характеристики:
- Пакування: Коробка
- Колір: Червоний
- Тип ел-тів живлення: Батарейки
- Ел-ти живлення у комплекті: Є
- Габарити машини: 27 х 9 х 13 см
- Габарити в упаковці: 32 x 12 x 19 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Машинка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пожежний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 591 ₴



