Трансформер Тобот міні Роккі Tobot mini Rocky

- Немає в наявності
- Код: 3-2415
282 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міні-роботи мають здатність трансформуватися в ескаватор. З таким набором дитина зможе поповнити свій автопарк новою автотехнікою і в будь-який момент перетворити їх на воїнів, що борються за спокій та світ мешканців вигаданого міста. Такі ігри сприяють розвитку уяви та вмінню виконувати різні ролі, а трансформація допоможе покращити дрібну моторику та логічне мислення.
Трансформери мають висоту 10-12 см. У формі машинок їх довжина досягає 10 см.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Помаранчевий
- Габарити в упаковці: 16 x 9 x 17 см
- Габарити без упаковки: 12 x 5 x 10 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: Трансформер
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 120 мм |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 282 ₴



