Інтерактивна машинка-сортер Hola музика

- Немає в наявності
- Код: 3-2504
888 ₴
Цей веселий автобус сигналить, блимає вогниками та вирушає в дорогу під веселі мелодії. Хто сидить у кабіні слоненя гойдається в такт руху, автобус змінює напрямок під час зіткнення з перешкодами. Натиснувши кнопку, ви можете змінити мелодії.
Мульти-функціональний сортер не лише познайомить малюка з різними формами предметів, озвучуючи їх англійською мовою при правильному розміщенні блоків у отворах. Блоки сортера легко перетворюються на забавних тварин - рибку, слоника, черепашку, конячку та пташку. Для віку від 18 місяців.
Особливість:
- Дослідження форм і кольорів
- Знайомство зі звуками тварин
- Мелодії, звукові ефекти
- Вивчення англійської мови
Машина працює у двох режимах:
1. Довільний режим. Машинка їздить по кімнаті, об'їжджаючи всі перешкоди на своєму шляху. При цьому машина відтворює веселу пісеньку, а слоненя весело погойдується в такт музиці.
2. Режим навчання. Даний режим ділиться ще на два способи гри: музичний та навчальний. У цьому режимі малюк вивчить кольори, форми, голоси тварин, дізнається про правила дорожнього руху.
Озвучка: англійська.
Характеристики:
- Упаковка: Коробка
- Колір: Різні кольори
- Вік: від 1.5 року
- Вага в упаковці: 600 г
- Габарити в упаковці: 26 x 17 x 17 см
- Габарити без упаковки: 15 x 14 х 21 см
- Країна виробник: Китай
- Матеріал: Пластик
- Комплектація: «Машина сортер»
Працює від батарейок: 3х1.5V "AA" (не входять до комплекту).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hola |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сортер |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Вікова група | От 18-ти месяцев |
| Розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 600 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувацькі характеристики | |
| Артикул | 3-2504 |
- Ціна: 888 ₴



