Самокат двоколісний Best Scooter з дисковим гальмом і амортизаторами (Чорний)

- Немає в наявності
- Код: 3-2547
3 065 ₴
Плавно і безшумно кататися містом можливо завдяки двоколісному самокату від «Best Scooter» з дисковим гальмом. Модель обладнана двома амортизаторами та великими поліуретановими колесами 200 мм, завдяки чому їзда буде комфортною та швидкою.
Самокат має надійну металеву основу з неймовірно зручною платформою. Кермо регулюється в 3х положеннях і Ви з легкістю підберете комфортну висоту. Також на кермі передбачений спеціальний затискач, який міцно фіксує ручки і прибирає деренчання. Гумові гріпси призначені для комфортного і кращого хвата руки.
Гальмування самоката здійснюється двома способами: гальмівною рукояткою на кермі, яка стискає колодки дискового гальма на задньому колесі, або ж ножним натисканням на крило заднього колеса.
Також варто відзначити зручну систему складання транспортного засобу. При натисканні ногою на педаль біля основи керма, Ви з легкістю зможете скласти самокат.
Особливості:
- 2 амортизаційні блоки - передній і задній;
- дискові та ножні гальма;
- крила над колесами;
- широке кермо;
- міцне заднє ножне гальмо з алюмінію;
- легка система складання;
- наклейка на деці - наждак;
- підніжка з пружинкою.
Характеристики:
- великі поліуретанові колеса діаметром 200 мм;
- колір: чорний
- жорсткі пластикові диски;
- підшипник: ABEC-7;
- висота керма регулюється від 92 см до 108 см, з фіксацією в 3х положеннях;
- ширина керма - 51 см;
- розмір деки - 46 х 13 см; корисна довжина деки - 35 см;
- висота деки від підлоги - 9 см;
- зріст - 145 см до 195 см.
- максимальне навантаження - 100 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Best Scooter |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 108 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | Графіті |
- Ціна: 3 065 ₴






