Набір для створення прикрас Райдужний бокс

- Немає в наявності
- Код: 30003
486 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для творчості включає все необхідне для створення браслетів, прикрашених своїми руками.
Особливості:
- Стильна подарункова упаковка, що робить його ідеальним подарунком для творчих дітей
- Різні основи для браслетів, від класичних ланцюжків до текстурних ремінців
- Багатий вибір намистин різних форм, кольорів та текстур
- Різноманітні підвіски, які надають особливого шарму твоїм браслетам
- Допоможе покращити координацію та уяву, а також розвиває відчуття стилю та сприйняття кольорів.
Комплектація:
- 20 бусин
- 20 підвісок
- 3 основи для браслетів
- 3 основи для кольє
- 20 шармів
- подарункова коробка
Характеристики:
- Вік: від 6-ти років
- Кількість елементів: 67 шт.
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 15,5 × 5 × 15,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Упаковка | Коробка |
| Довжина | 15.5 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 15.5 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
- Ціна: 486 ₴








