Водний пістолет бластер Water Gun 48 см Червоний

- Немає в наявності
- Код: 30322
384 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водний пістолет — це пристрій, який може перетворити звичайне літо на незабутню пригоду. Щойно ви візьмете його в руки, ви відразу відчуєте, що стаєте справжнім водним героєм! Яскраве забарвлення й ергономічний дизайн збройового образу приверне увагу всіх поруч. Але не дайте його миловидному зовнішньому вигляду обдурити вас — цей маленький "звір" здатний витіснити воду на неймовірні відстані, дістати свою мету та доставити масу задоволення.
Особливості:
- Стильний оригінальний дизайн
- Гарна деталізація та опрацьованість поверхні зброї
- Обладнаний механізмом нагнітання тиску, збільшуючи силу напору води з кожним накачуванням
- Ергономічна ручка для перенесення
- Знімний балон легко вкручується і викручується з корпусу конструкції
- Тренує влучність, швидкість, стратегічне та логічне мислення
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір пістолета (ДхШхВ): 48 х 8 х 20 см
- Паковання: Пакет
- Габарити упаковки: 56,5 × 25,5 × 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація мішенню | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Водне зброю |
| Тип боєприпасів | Вода |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 255 мм |
| Довжина упаковки | 565 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 30322 |
- Ціна: 384 ₴
