Трек Хот Вілс з машинками Hot Wheel Двійна мертва петля

- Немає в наявності
- Код: 3067
676 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Hot Wheels Подвійна петля
Автотрек з машинкою і аксесуарами
Ігровий набір Hot Wheels - це чудовий подарунок для кожного прихильника швидкісних треків, оригінальних автомобілів, вражаючих трюків і пасток.
Гра полягає в тому, щоб зібрати автотрек Хотвілс і влаштовувати на ньому справжні Перегони, б'ючись з монстрами.
Гоночний трек являє собою трасу з двома віражами "мертва петля". Машина виконує всі трюки і на великій швидкості добирається до фінішу.
Характеристики:
- Тип: Автотрек
- Довжина маршруту: 275 см
- Висота маршруту: 25 см
- Матеріал: Пластик
- Габарити в упаковці: 46 х 5 х 25 см
- Маштаб машинок: 1:64
- Комплектація: Трек, 2 петлі, трамплін, пусковий пристрій, дорожній знак, машинка, наклейки
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 250 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 2.75 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 2.75 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Автотрек |
| Ширина у зібраному вигляді | 40 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 460 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 676 ₴

