Самокат двоколісний Scale Sport GMC SS04 з портативним гальмом (Черний)

- Немає в наявності
- Код: 5003
4 083 ₴
Самокат двоколісний Scale Sport GMC SS04 з ручним гальмом — сучасний транспорт для гонщиків віком від 8 років.
Модель є оптимальним рішенням для тих, хто любить активні прогулянки на свіжому повітрі. Для каркаса вибрано міцний алюміній. Метал забезпечує необхідний рівень міцності, стійкості до деформації.
Алюмінієвий каркас сприяє добрій маневреності транспортного засобу. Щоб спростити процес зберігання і перевезення, виробник забезпечував транспорт зручною системою складання. Конструкція укомплектована колесами з поліуретану. Вони гарантують повну безшумність під час катання, м'якість ходу. Колеса оснащені масивними дисками з пластику.
Прогумовні накладки на кермі не дають рукам гонщика ковзати. Припаркувати транспорт допоможе стійка стояночна підніжка.
Особливості самоката Scooter Scale Sports SS-04:
- Унікальна система складання за одну секунду - щоб скласти самокат потрібно натиснути ногою на кнопку;
- Ручне гальмо виведений на заднє колесо.
- Ножне металеве гальмо;
- Ремінь для транспортування;
- Підсклянник на кермі;
- Регульоване кермо.
- Гумові ручки.
- 2 амортизатори (передній і задній);
- Ножка для паркування (підніжка);
- Нековзне покриття платформи;
- Максимальне навантаження: 100 кг;
Технічні характеристики самоката Scooter Scale Sports SS-04 :
- Тип самоката: міський;
- Кількість шт., тип коліс: 2 литих;
- Матеріал коліс: поліуретан;
- Розмір переднього і заднього колеса - 200 мм;
- Габаритний розмір (ДШХВ): 93x38x91-105 см;
- Висота регулюється у трьох положеннях: 91/98/105 см;
- Платформа: 39x13,5/34 см;
- Вага самоката: 6кг;
- Упаковка: фірмова коробка;
- Розмір коробки: 81x34x14 см;
- Матеріал рами: алюміній;
- Колір: білий
- Вікова група: для підлітків і дорослих, 8+;
- Бренда Scale Sports (Виробництво США)
У самокаті передбачені ергономічні гумові ручки, 3 регульованих положень керма до 115 см дозволяють адаптувати модель під зріст користувача. Міцний та надійний самокат, підійде як підліткам, так і дорослим. Має вантажопідйомність до 100 кг. Безпечний та зручний в експлуатації. Оснащений підніжкою та ременем для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scale Sports |
| Країна виробник | США |
| Вікова група | Без обмежень |
| Тип | Міський |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Складана |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр колеса | 200 мм |
| Висота рульової стійки | 105 см |
| Особливості | Амортизатор, Ручне гальмо, Ножні гальма, Підніжка, Регулювання керма по висоті |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Малюнки і написи | З написами |
- Ціна: 4 083 ₴








