Дитячий Біговел Велобіг Велосипед без педалей від 2 років з ручним гальмом і надувними колесами 14" Зелений

- Готово до відправки
- Код: 44032
1 208,70 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Почніть навчання дитини мистецтва їзди з безпечного та практичного велобігу. Сучасні надувні колеса діаметром 14 дюймів і зручне регулювання сидіння за висотою забезпечують оптимальне розташування для маленького перегонника. Система гальмування за допомогою ручного гальма допомагає опанувати базові навички контролю над швидкістю й дистанцією. Надійна сталева рама захистить конструкцію від деформацій і ударів, а легка вага забезпечить простоту в керуванні та переміщенні. Зручний дизайн, мінімалізм і доступність роблять цей велосипед без педалей для малюків чудовим рішенням для початкового етапу навчання катанню.
Особливості:
- Великі надувні гумові колеса забезпечують чудову прохідність і амортизацію на різних поверхнях
- Регульоване сидіння й кермо дає змогу адаптувати біговел під зріст дитини
- Міцна сталева рама, що дає змогу його використовувати тривалий час
- Ручне гальмо для швидкого й безпечного гальмування
- Додатково біговел обладнаний підставкою для ніг і підніжкою
- Дзвіночок на кермі
Характеристики:
- Максимально допустиме навантаження: 30 кг
- Матеріал рами: Сталь
- Матеріал керма: Сталь
- Матеріал сидіння: Шкірзам
- Колеса: Надувні, гумові
- Діаметр коліс: 14”
- Ободи: Алюміній
- Довжина велобігу: 90 см
- Ширина керма: 39 см
- Вага: 4 кг
- Пакування: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 2 років |
| Діаметр колеса/диска | 14" |
| Матеріал виготовлення рами | Вуглецева сталь |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Кількість коліс беговела | 2 |
| Колір | Зелений |
| Максимальна вага | 30 кг |
| Надувні колеса | Так |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 39 см |
| Вага | 4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 208,70 ₴



