Фінгербайк Пальчиковий велосипед іграшка Fingerbike Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 44023
410 ₴
366 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель велосипеда у масштабі 1:8 виглядає деталізовано та стане цікавим доповненням до дитячої колекції транспорту. Реалістична форма рами, коліс, керма та сидіння робить іграшку схожою на справжній спортивний велосипед. Рухомі елементи додають грі більшої динаміки та роблять велосипед цікавішим для розглядання. Така іграшка добре підійде для дітей, які захоплюються технікою, транспортом і колекційними моделями.
Особливості:
- Високий ступінь деталізації
- Яскравий дизайн
- Металопластикова рама
- Функціональні педалі (при їх обертанні крутиться заднє колесо)
- Гумове покриття коліс
- Завдяки функціональній підніжці модель може стояти сама
Характеристики:
- Вік: Від 14-ти років
- Розміри: 18 х 5,5 х 11 см
- Масштаб: 1:8
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 7 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фінгербайк |
| Основний матеріал | Метал, Пластик |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 366 ₴




