Дитячий конструктор Мотоцикл V4 Racing Motorcycle Mingdi 329 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 43995
628 ₴
546 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Mingdi V4 Racing Motorcycle стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням. У наборі 329 деталей, з яких можна зібрати зменшений варіант справжнього спортивного Мотоциклу. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортбайк модель культового мотоцикла
- Стильний дизайн у червоному кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси конструкції мотоцикла: аеродинамічний корпус, імітація конструкції підвіски, двигуна, реалістичні колеса з глибоким протектором, підніжка
- Рухливі деталі
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Комплектація:
- 329 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів у наборі: 329 шт.
- Розмір готової моделі: 22,5 х 10 х 13,7 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 8 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mingji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 529 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 546 ₴









