Дитячий конструктор Мотоцикл 450RR Racing Motorcycle Mingdi 341 деталь

-13%
- Готово до відправки
- Код: 43996
628 ₴
546 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Mingdi 450RR Racing Motorcycle стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням. У наборі 341 деталь, з яких можна зібрати зменшений варіант справжнього спортивного Мотоциклу. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортбайк модель культового мотоцикла
- Стильний дизайн у синьому кольорі
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси конструкції мотоцикла: аеродинамічний корпус, імітація конструкції підвіски, двигуна, реалістичні колеса з глибоким протектором, підніжка
- Рухомі деталі
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Комплектація:
- 341 деталь
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів у наборі: 341 шт.
- Розмір готової моделі: 23 х 7,9 х 14,6 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 8 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mingji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 341 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 546 ₴






