Дитячий конструктор машина Dodge Challenger Mingdi Famous Car 320 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 43997
615 ₴
535 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Mingdi Famous Car стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням. У наборі 320 деталей, з яких можна зібрати зменшений варіант справжнього перегонового автомобіля. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати модель перегонового автомобіля Dodge Challenger
- Модель виготовлена в яскравому лимонно-зеленому кольорі з фірмовими спортивними смугами
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дає змогу відтворити всі характерні риси конструкції машини: аеродинамічний обтічний корпус автомобіля, низьку посадку, деталі салону, реалістичні колеса з протектором, виразну передню частину з подвійними фарами та спортивний спойлер
- Рухомі деталі — двері машинки відчиняються
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Комплектація:
- 320 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів у наборі: 345 шт.
- Розмір готової моделі: 17 х 8 х 5,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 8 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mingji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 320 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 535 ₴









