Дитячий конструктор машина Land Rover Defender Mingdi Famous Car 345 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 43998
615 ₴
535 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Mingdi Famous Car стане прекрасним подарунком для кожного хлопчика, який захоплюється конструюванням. У наборі 345 деталей, з яких можна зібрати зменшений варіант справжнього позашляховика. Кожен елемент конструкції зроблений із високоякісного пластику, що забезпечує легке та надійне скріплення та якісну готову конструкцію. Полегшити процес складання допоможе ілюстрована інструкція.
Особливості:
- Можливість зібрати модель позашляховика Land Rover Defender
- Стильний дизайн у зеленому кольорі з помаранчевими деталями салону
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Підвищена деталізація дозволяє відтворити всі характерні риси конструкції машини: вишуканий передній вид автомобіля, деталі салону, реалістичні колеса з протектором та дисками, передні фари, дзеркала заднього виду, запаска та інші елементи
- Рухомі деталі — двері машинки відчиняються
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як декор інтер'єру
Комплектація:
- 345 деталей
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів у наборі: 345 шт.
- Розмір готової моделі: 16 х 8 х 7,5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 8 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mingji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Транспорт |
| Кількість деталей | 345 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 535 ₴








