Конструктор машина Формула 1 Болід McLaren Formula 1 Mingdi 330 деталей

-13%
- Готово до відправки
- Код: 44006
615 ₴
535 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Спорткар Болід Формули 1 — чудовий подарунок для дитини або дорослого, який любить швидкість і машини. До набору входить 330 пластикових деталей, з яких дитина може зібрати модель перегонового автомобіля. Всі елементи надійно кріпляться між собою. Іграшка виготовлена з якісного пластику. Детальна ілюстрована інструкція допоможе спростити процес складання. Такий ігровий набір — прекрасний подарунок для дітей віком від 6 років.
Особливості:
- Можливість зібрати Спортивний автомобіль Болід McLaren Formula 1
- Стильний дизайн у помаранчевому кольорі з чорними елементами та тематичними написами
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Усі деталі конструкції міцно скріплюються між собою
- Покрокова інструкція зі спрощення процесу збирання
- У зібраному вигляді модель дуже міцна і її можна легко використовувати для подальшої гри або як колекційну модель
Комплектація:
- 330 деталей
- Інструкція
- Наліпки
Характеристики:
- Вік: Від 6-ти років
- Кількість елементів: 330 шт.
- Розмір машинки: 25,8 х 9,5 х 5,3 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 8 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mingji |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 330 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 535 ₴






