Дитяче брязкальце з прорізувачами та тріскачкою 11 х 8 х 11 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43865
376 ₴
336 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскраве брязкальце з прорізувачами — ідеальна перша іграшка для малюка! Іграшка водночас розважає, сприяє розвитку та допомагає під час прорізування зубів. Завдяки легкій конструкції та зручним елементам малюк без зусиль триматиме її у ручках, а під час обертання вона весело тріскає, що додатково зацікавлює дитину та стимулює слухове сприйняття.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Тріскачка
- Прорізувачі
- Виконано з якісних та безпечних матеріалів
- Розвиває дрібну моторику, слухове та зорове сприйняття
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір брязкальця: 11 х 8 х 11 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 11.5 х 8.5 х 11.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 115 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 115 мм |
- Ціна: 336 ₴


