Іграшковий автомат із м'якими патронами та вилітаючими гільзами Механічний принцип роботи 70 см Синій

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43866
850 ₴
759 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний автомат з футуристичним дизайном - найкращий подарунок для поціновувачів незвичної зброї! Автомат стріляє м’якими патронами на присосці, які попередньо треба вкласти в гільзи. Під час пострілу останні ефектно вилітають, імітуючи роботу справжнього автомата. Іграшка працює за механічним принципом.
Особливості:
- Потужний автомат з футуристичним дизайном
- Відрізняється чудовою деталізацією, яка враховує всі деталі справжньої зброї
- Стріляє м’якими патронами з присоскою (входять до комплекту)
- Під час пострілів ефектно випадають гільзи
- Оптичний приціл з регулюванням лінзи
- Автомат працює за механічним принципом
- Виконаний з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Довжина автомата: 70 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 59,5 х 9 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 595 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 759 ₴



