Гараж для машинок із треком Автоматичним і механічним запускником і ефектами 5 поверхів Висота 39 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43867
1 994 ₴
1 780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркінг-трек — це справжня знахідка для маленьких автолюбителів! Велика багаторівнева парковка поєднує одразу 2 функції: місце для стоянки понад 65 машинок та швидкісний трек-спуск для гонок. Спіральна дорога має механічний запускач та заправну станцію.
Такий ігровий набір допоможе розвинути фантазію, дрібну моторику та уважність.
Особливості:
- Парковка має 5 поверхів
- Дорога опускається на нижчі поверхи одним натисканням кнопки
- Спуск із чотирма трасами оснащений автоматичним запускачем
- На спіральному треку є механічний запускач
- Заправна станція має звукову імітацію заливання палива
- Виконує пісні англійською
- Має підсвічування
- 8 металопластикових машинок
- Виконано з міцних та безпечних матеріалів
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір зібраної парковки-треку: 55 х 72 х 39 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (не додаються)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 44,5 х 11 х 42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 550 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 720 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 390 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 445 мм |
| Висота упаковки | 420 мм |
- Ціна: 1 780 ₴










