Іграшкова Праска з парогенератором і світлозвуковими ефектами Бірюзовий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43868
529 ₴
472 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця іграшкова праска виглядає як справжня — саме тому вона так подобається дітям!
Під час гри малюк може додавати воду, спостерігати, як з’являється пара, вмикати праску з підсвічуванням та весело гратись. Іграшка має обертовий регулятор, що додає реалістичності, а безпечна конструкція дозволяє безтурботно насолоджуватися грою.
Особливості:
- Світлові та звукові ефекти
- Функція подачі пари
- Пляшечка в комплекті
- Кнопка ввімкнення/вимкнення
- Обертовий регулятор
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір праски: 21 х 9 х 10,7 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (в комплект не входять)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 27,5 х 11,5 х 16,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 107 мм |
- Ціна: 472 ₴


