Трек для машинок із мертвою петлею та люмінесцентним підсвічуванням 60 елементів

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43870
923 ₴
824 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Неймовірно видовищний трек для вашої малечі!
Цей яскравий ігровий набір вразить кожного маленького автолюбителя, адже машинки на ньому виконують трюки на самій грані можливого. Траса має круті повороти та спуски, а також відрізки, на яких машинки роблять повороти на 360°. Також, завдяки люмінесцентним елементам, трек підсвічується у темряві, що робить гру із ним ще цікавішою.
Особливості:
- До набору включено машинку
- Машинка жваво їздить треком та підсвічується
- Трек має трюкові сегменти, на яких машинка робить перевороти на 360°
- Завдяки люмінесцентним елементам машинка залишає за собою світлові сліди на треці
- Муляжі оточення
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Кількість елементів: 60 шт
- Розміри у зібраному вигляді: 86 х 50 х 26 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу “ААА” (не включені)
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 54,5 х 7 х 31 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 860 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 500 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 260 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 545 мм |
| Висота упаковки | 310 мм |
- Ціна: 824 ₴

