Іграшковий Трейлер Контейнеровоз Інерційний з підсвічуванням і звуком 31 см Вид 1

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43871
684 ₴
611 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей реалістичний трейлер точно сподобається маленьким любителям великого транспорту! Машинка має деталізований металопластиковий корпус та дверцята, що відчиняються. Під час гри трейлер відтворює звуки та підсвічується для ще більш захопливої атмосфери. Інерційний механізм дозволяє машинці стрімко рухатися вперед після легкого поштовху. Така модель чудово підійде для маленьких любителів транспорту.
Особливості:
- Виконано у вигляді трейлера
- Дверцята контейнеру відчиняються
- Модель гарно деталізована
- Підсвічування
- Звуки
- Інерція
- Гумові шини
- Гра допомагає розвивати уяву, фантазію та координацію рухів
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки (додані до комплекту)
- Матеріал: Металопластик
- Колір: 3 варіанти
- Розміри: 31 х 6 х 8 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 7 х 12 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Металопластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 80 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 611 ₴






