М'яка інтерактивна іграшка Повторюшка з вібрацією й підсвічуванням Hug Doll Білий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43873
643 ₴
574 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця м’яка іграшка стане ніжним другом для обіймів і веселих ігор щодня. Приємне на дотик хутро та милий дизайн одразу привертають увагу дитини. Іграшка відтворює музику, має функцію запису голосу та легку вібрацію, яка імітує кумедні рухи. Компактний розмір дозволяє брати її із собою на прогулянку або в дорогу. Такий пухнастий друг дарує відчуття комфорту, розвиває емоційне сприйняття та створює особливу атмосферу тепла.
Особливості:
- Іграшку виконано з м’якого текстилю
- Інтерактивний модуль повністю виймається з іграшки
- Іграшка працює від вбудованого акумулятора
- Інтерактивний модуль має роз’єм Type-C для підзаряджання
- Іграшка має 3 режими роботи: Вібрація та динамічні мелодії; Тільки вібрація; Запис і відтворення голосу
- Увімкнення і вимкнення іграшки відбувається довгим натисканням на кнопку, перемикання між режимами - коротким натисканням
УВАГА! Зарядний пристрій для іграшки не включено
Характеристики:
- Вік: З народження
- Елементи живлення: Акумулятор (додано до комплекту)
- Розміри: 19,5 х 15,5 х 18 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 17,1 х 13,5 х 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Відтворення звуків/фраз людей |
| Ширина | 15.5 см |
| Довжина | 19.5 см |
| Висота | 18 см |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 171 мм |
| Ширина упакування | 135 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 574 ₴



