Дитяче брязкальце з прорізувачем і тріскачкою 12 х 13,5 х 10,5 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43875
412 ₴
365 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий прорізувач з тріскачкою створений для веселих і комфортних ігор малюка! Завдяки незвичайній формі та різноколірним елементам іграшку зручно тримати маленькими ручками та досліджувати з усіх боків. Гумові елементи допомагають масажувати ясна під час прорізування зубчиків. Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, зорового та слухового сприйняття.
Особливості:
- Яскраві кольори
- Тріскачка
- Гумові прорізувачі
- Розвиває дрібну моторику, зорове та слухове сприйняття
- Виконано з якісних матеріалів
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розмір брязкальця: 12 х 13,5 х 10,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 13 х 11 х 11 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце з гризунком |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 105 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 110 мм |
- Ціна: 365 ₴






