Музична колонка на акумуляторі з підтримкою TF карти Інопланетянин Жовтий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43876
610 ₴
545 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка у вигляді інопланетянина — це незвичайний атрибут, який одразу привертає увагу своїм дизайном! Модель має зручний ремінець для перенесення. Колонку можна брати із собою на прогулянку, у подорож або використовувати вдома для прослуховування улюблених треків. Підтримка TF-карти дозволяє слухати музику без підключення до телефона.
Особливості:
- Колонка виконана у вигляді інопланетянина
- Прогумована поверхня приємна на дотик
- Підтримка TF-карти
- Перемикання пісень/регуляція гучності/пауза
- Працює від вбудованого акумулятора, додано кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір колонки 7 х 5 х 9 см
- Елементи живлення: Акумулятор (додано до набору)
- Упаковка: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 90 мм |
| Глибина | 50 мм |
- Ціна: 545 ₴









