Музична колонка на акумуляторі з підтримкою TF карти Песик Жовтий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43877
617 ₴
546 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портативна колонка у вигляді песика — це незвичайний атрибут, який одразу привертає увагу своїм дизайном! Модель має зручний канатик з кільцем для перенесення.
Колонку можна брати із собою на прогулянку, у подорож або використовувати вдома для прослуховування улюблених треків. Підтримка TF-карти дозволяє слухати музику без підключення до телефона.
Особливості:
- Колонка виконана у вигляді песика
- Прогумована поверхня приємна на дотик
- Підтримка TF-карти
- Перемикання пісень/регуляція гучності/пауза
- Працює від вбудованого акумулятора, додано кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Розмір колонки 6 х 5 х 6 см
- Елементи живлення: Акумулятор (додано до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 9 х 6 х 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Підтримувані карти пам'яті | TF Card |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Глибина | 50 мм |
- Ціна: 546 ₴




