Іграшковий пістолет із м'якими патронами Механічний принцип роботи 28,5 см Вид 1

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43878
620 ₴
554 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей яскравий пістолет стане чудовим вибором для активних ігор та веселих змагань! Він стріляє м’якими патронами, що робить гру безпечною та захопливою. Ергономічна ручка забезпечує зручні ігри, а стильний дизайн додає іграшці ефектного вигляду. Чудовий варіант для розвитку координації, швидкості реакції та активного дозвілля.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Механічний принцип роботи
- 12 м’яких патронів у комплекті
- Іграшку виконано з пластику
НЕАКТИВНИЙ СЛОТ ДЛЯ БАТАРЕЙОК
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Розміри: 28,5 х 6 х 20,5 см
- Колір: 2 кольори
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 6,5 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пістолет |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'які патрони, М'які кулі |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 205 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 554 ₴




