Інтерактивна собака Робот на радіокеруванні Функція програмування Стріляє орбізами Англійське озвучування

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43880
1 611 ₴
1 438 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сучасний робот-песик, який виглядає як гаджет із майбутнього та вміє значно більше, ніж звичайна іграшка! Він рухається, танцює, виконує команди та має режим патрулювання. Підсвічування, звуки та мелодії створюють ефект повного занурення у гру. Додаткову динаміку додає функція стрільби орбізами, а зручне керування з пульта дозволяє контролювати кожен рух.
Особливості:
- Футуристичний дизайн
- Песик працює від акумулятора, що разом із USB-кабелем для його заряджання додано до комплекту
- Стріляє орбізами
- Озвучування англійською мовою
- Підсвічування
- Програмування дій
- Звуки
- Мелодії
- Режим патрулювання
- Відтискається від підлоги, “плаває”
- Ходить, танцює
Характеристики:
- Вік: Від 14 років
- Матеріал: Пластик
- Розміри іграшки: 25 х 16,5 х 14,5 см
- Колір: 2 кольори
- Елементи живлення: Акумулятор 3.7V (додано до набору)
- Елементи живлення пульту: Батарейки 2 шт. типу “АА” (не додано до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 35,5 х 17 х 19.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Собака |
| Вікова група | Від 15 років і старше |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 235 мм |
- Ціна: 1 438 ₴







