Іграшковий Трейлер з Екскаватором Інерційний Підсвічування Звук 38 см Синій з жовтим

-11%
- Готово до відправки
- Код: 43892
762 ₴
680 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трейлер — це чудова іграшка для сюжетних ігор із транспортом! Велика машина має автентичний вигляд, інерційний механізм і світлозвукові ефекти, які роблять гру більш динамічною. Гумові шини додають моделі реалістичності та забезпечують плавний рух поверхнею. Довжина трейлера 38 см.
Особливості:
- Підсвічування проблискових маячків
- Звуки транспорту, сигналу
- Інерція
- Двері відчиняються
- Гумові шини
- Причіп від’єднується
- Платформа екскаватора обертається
- Рухома стріла, гусеничний хід
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки (в комплекті)
- Розміри трейлера: 38 х 9,5 х 15 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 11,5 х 19,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автовоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 95 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Висота | 150 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 680 ₴


