Дитяча інерційна машинка Сміттєвоз на батарейках Зелений

-12%
- Готово до відправки
- Код: 43894
702 ₴
621 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спецтехніка стане чудовим доповненням до дитячої колекції транспорту! Іграшка має реалістичний вигляд, деталізований корпус та функції, які роблять гру більш захопливою.
Світлові та звукові ефекти додають грі динаміки, а інерція та дверцята, що відчиняються, роблять модель ще цікавішою для дитини. Довжина спецтехніки 29 см.
Особливості:
- Підсвічування проблискових маячків
- Звуки транспорту, сигналу
- Інерція
- Двері відчиняються
- Гумові шини
- Ввідкидний кузов
- 2 сміттєві баки
- Рухомі елементи
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Розмір: 29 х 14,5 х 10 см
- Елементи живлення: Батарейки (додано до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 33,5 х 19 х 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сміттєвоз |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 145 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 100 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 621 ₴






